Роберт Монтгомері - всесвітньо відомий трансплантолог, директор Інституту трансплантології Лангон в Нью-Йорку.

За майже 30 років роботи професор Монтгомері зробив більше ДВОХ ТИСЯЧ трансплантацій. Під керівництвом Роберта Монтгомері у вересні 2021 року вперше у світі трансплантували нирку людині від свині. Це стало проривом в світі трансплантології. Наразі Роберт Монтгомері працює над тим, аби ксенотрансплантація замінила посмертну трансплантацію органів.

Професор Монтгомері знає, як це - чекати донорського органу. Він сам живе з подарованим серцем.

Після септичного шоку в Аргентині у 2017-му році він пережив сім зупинок серця та місяць пролежав у комі. Роберт каже: це стало переламним моментом не тільки в його житті, а, можливо, і в трансплантаційній науці. Адже він зрозумів - майбутнє за ксенотрансплантацією, коли не потрібно буде чекати чиєїсь смерті, щоб вижити

До Першого медоб’єднання Львова Роберт Монтгомері вперше приїхав у травні 2022 року. Він прочитав лекції для лікарів Центру трансплантології, розбирав з ними “кейси” пацієнти, а також виконав спільно кілька операції. 

Роберт Монтгомері сказав, що хоче підтримати українських лікарів та пацієнтів. Тому протягом двох років приїздив чотири рази, а також приймав команду нашого медзакладу у себе в США. 

Насамперед він допомагає з навчанням українських лікарів, а також має бажання допомогти нашій Лікарні у розбудові Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN UKRAINE).

Роберт Монтгомері є амбасадором Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN UKRAINE)

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook