Відділення денного стаціонару

Відділення створене з метою надання стаціонарного лікування в амбулаторних умовах пацієнтам, стан здоров’я яких не потребує цілодобового лікарського нагляду.
На базі відділення створені усі умови для забезпечення відновного лікування пацієнтам з хронічною патологією внутрішніх органів та систем організму, а також із загостренням хронічних захворювань при неускладненому перебігу захворюваннь терапевтичного та неврологічного профілю. 
На лікування до денного стаціонару направляються хворі з легким та середнім ступенем тяжкості перебігу захворювань.

У штаті підрозділу наявний голкорефлексотерапевт - лікар, який спеціалізується на лікуванні захворювань методом акупунктури.

Лікування у відділенні денного стаціонару показане: 

  1. хворим, що потребують продовження амбулаторного лікування після виписки зі стаціонару;
  2.  пацієнтам, яким показане парентеральне введення фармакологічних засобів (внутрішньовенне, підшкірне, внутрішньом’язове) та не потребують цілодобового лікарського нагляду;
  3. хворим, котрі потребують проведення більш складних діагностичних досліджень та вимагають попередньої підготовки;
  4. пацієнтам, що перебувають на амбулаторному лікуванні та потребують використання лікувальних засобів, після застосування яких необхідний лікарський нагляд протягом певного часу (внаслідок можливих небажаних реакцій)

На базі денного стаціонару можливе комплексне обстеження пацієнтів з використанням діагностичних та реабілітаційних підрозділів поліклініки, а також за необхідності залученням усіх необхідних вузьких спеціалістів.

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook