Міський патологоанатомічний центр з гістологічною лабораторією

працює на базі ВП "Лікарня Святого Пантелеймона" 
Львівський міський патологоанатомічний центр з гістологічною лабораторією працює у кількох основних напрямках – гістологія, аутопсійна робота та підготовка тіла до поховання та надання суміжних послуг.

Image
Медики центру здійснюють діагностику захворювань шляхом досліджень біопсійного та операційного матеріалів пацієнтів з використанням гістологічних методів.

Тривалість дослідження – зазвичай від 24 годин.

Також виконується експрес-діагностика отриманого матеріалу з використанням кріотомного обладнання впродовж 30-60 хв.

Найближчим часом у центрі планують впровадження гістохімічних методик дослідження та імуногістохімічної лабораторії для високоточної діагностики пухлинних процесів.

Аутопсія, тобто проведення розтинів тіла померлого здійснюється медиками з метою встановлення причин, механізмів смерті хворого, остаточного діагнозу захворювання, уточнення та контролю достовірності і повноти прижиттєвої діагностики. А також для отримання даних про патоморфоз і нозоморфоз хвороб під дією лікувальних, соціально-економічних, екологічних та інших факторів.

Окремим напрямком роботи є підготовка тіла до поховання та надання суміжних послуг.

Команда патологоанатомічного центру

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Запис в поліклініки:
068 258 12 12

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook
Instagram