Офтальмологічний травматологічний центр

Львівський обласний офтальмологічний травматологічний центр в лікарні Святого Пантелеймона,  забезпечує повний спектр послуг з обстежень та діагностики офтальмологічних захворювань. Персонал центру надає цілодобову допомогу як дорослим, так і дітям

Обстеження та діагностика захворювань ока:

 1. Кераторефрактометрія - визначення особливостей топографії  рогівки, визначення сили заломлення рогівки, визначення осей рогівкового астигматизму.
 2. Біометрія (А-сканування)- визначення за допомогою ультразвукового зонду лінійних розмірів інтраокулярних структур. Використовується для оцінки прогресування міопії, вродженої глаукоми, розрахунку оптичної сили ІОЛ.

Система Verion - отримані  дані використовуються для індивідуального підбору торичних ІОЛ для хірургічної корекції астигматизму.

 1. Оптична когерентна томографія (ОКТ) - пошарове дослідження тканин і структур ока в реальному часі на клітинному рівні неінвазивним методом. Отримані дані дозволяють виявити низку  захворювань сітківки (вікова дегенерація макули, набряк макули, епіретинальна проліферація, макулярна "дірка" та інше) і глаукому на ранніх стадіях, коли інші діагностичні методи є неефективними. Забезпечує моніторинг захворювань заднього відрізку ока і ефективність їхнього лікування.
  За допомогою ОКТ здійснюється вимірювання товщини рогівки. Отримані дані використовуються для комплексної діагностики глаукоми, кератоконусу, інших захворювань рогівки та для індивідуального підбору інтраокулярних лінз (ІОЛ).
 2. Периметрія - комп’ютерне визначення поля зору за допомогою професійного периметра, який оцінює функції сітківки, зорового нерва. Найчастіше застосовується для діагностики і моніторингу глаукоми та неврологічних захворювань.
Image
 1. Біомікроскопія та офтальмоскопія:
  Біомокроскопія - це безконтактний метод діагностики структур ока з використанням щілинної лампи. Щілинна лампа - це прилад, який дозволяє зробити огляд видимих частин ока (повік, склери, кон`юнктиви, рогівки, райдужки, кришталика, склистого тіла) під збільшенням, що дає лікарю інформацію для встановлення точного діагнозу
Image

Офтальмоскопія – метод дослідження очного дна (сітківки та її судин, зорового нерва, судинної оболонки), в основі якого лежить відбиття променів світла від очного дна. Дослідження проводять за допомогою спеціального приладу – офтальмоскопа (прямого та непрямого). Лікар направляє промінь світла (вихідний безпосередньо з лампи приладу або відбите від іншого джерела) в око пацієнта (через зіницю на сітківку) і в певних положеннях розглядає різні відділи очного дна: диск зорового нерва, макулу, судини сітківки, периферію. Також можливо дослідити помутніння склоподібного тіла і кришталика.

 1. Гоніоскопія - метод візуального обстеження передньої камери ока.
  Огляд кута передньої камери ока проводиться за допомогою лінзи Гольдмана за щілинною лампою. Дане обстеження є необхідним при глаукомі , воно дає можливість оцінити вид глаукоми та визначити тактику подальшого лікування детальніше.
Image

Хірургічне лікування:

Первинна хірургічна обробка ока:
при різноманітних проникаючих та непроникаючих пораненнях очного яблука та орбіти з подальшою реконструкцією та реабілітацією.

Команда офтальмологічного травматологічного центру

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook