Блок панкреато-біліарної
рентген-інтервенційної ендоскопії

 

Запишіться на консультацію до кращих спеціалістів
Телефон: +380 93 209 48 26

 
Image

Про відділення

Блок панкреато-біліарної рентген–інтервенційної ендоскопії є єдиною та
унікальною профільною структурою в Україні. Ми спеціалізуємося на лікування патологій дванадцятипалої кишки, підшлункової залози, жовчних протоків, панкреатиту. Допомагаємо чітко встановити та ліквідувати причини механічної жовтяниці.

ЧОМУ МИ?

ПЕРШІ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Єдиний в Україні блок, яки стрімко розвивається і проваджує нові методи лікування захворювань зовнішніх печінкових протоків

Програма медичних гарантій

Працюємо по програмі медичних гарантій НСЗУ

Професійні лікарі

Кожен фахівець у відділенні починаючи з медичної сестри та закінчуючи завідуючим блоку має багаторічний досвід у роботі у лікуванні да догляді за пацієнтами

НАШІ ПОСЛУГИ

1

ЕРХПГ

Eндоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія з сфінктеротомією: метод вибору, одужання у 90 % хворих, конкременти видаляються до дванадцятипалої кишки через розсічений великий сосочок дванадцятипалої кишки за допомогою балону або кошика. Малоінвазивне втручання забезбечує швидку реабілітацію піся видалення жовчних каменів з протоки.
2

Ендосонографія

Високотехнологічне дослідження, яке одночасно поєднує в собі можливості ендоскопії та ультразвуку. По суті це той же гастроскоп, де окрім відеокамери, є ультразвуковий датчик. Його можна ввести в стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку, товсту кишку. Перевагою методу є дуже близький контакт датчика і зони інтересу. Таким чином ми отримуємо дуже чітке зображення з глибоких місць, які важко візуалізуються на комп'ютерній томографії або на звичайному УЗД. Також під час дослідження можна провести пункцію підозрілих утворів.
3

Радіочастотна абляція (РЧА)

Метод лікування злоякісних утворів підшлункової залози та позапечінкових жовчних шляхів.
Image

НАША КОМАНДА

Часті запитання

Яка функція жовчі та жовчного міхура?
Однією з важливих функцій печінки є утворення жовчі – рідини, яка допомагає організму засвоювати жири. Утворюючись в печінці, жовч виділяється через жовчевидільні шляхи та поступає до 12-палої кишки, де відбувається процес розщеплення(емульгації) та засвоєння жирів. Надлишок жовчі зберігається в жовчному міхурі, щоб виділитись при наступному прийомі їжі.

Запис на косультацію лікаря

Телефон: +380 93 209 48 26

Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.
Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.
Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook