Відділення ендоскопії

Відділення надає ендоскопічну лікувально-діагностичну допомогу, насамперед ургентну, хворим усіх відділень лікарні швидкої медичної допомоги методами діагностичної гастроскопії, бронхоскопії та колоноскопії.

Методи ендоскопії, які ми застосовуємо

Гастроскопія

Метод обстеження стінок стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Процедура проводиться за допомогою ендоскопічного інструменту – гастроскопу. Це гнучка трубка, яка вводиться в травний тракт. В середині гастроскопу знаходиться оптична система, яка передає зображення на монітор, за допомогою якого лікар оцінює стан органів травлення в режимі реального часу.

Гастроскопію проводять для того, щоб встановити причини симптомів з боку шлунково-кишкового тракту, наприклад, довготривалої печії, нудоти чи порушення ковтання. Показання до процедури: болі в верхній частині живота, печія, нудота та блювання, відсутність апетиту, швидке настання відчуття насичення, втрата ваги, підозра на внутрішню кровотечу, розширення вен стравоходу.

Image

На високому рівні проводиться цілодобова діагностика та лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту та бронхів. Нові ендоскопічні методи та сучасне обладнання значно розширили діагностичні та лікувальні можливості в пріоритетних напрямках відділення - гастроентерології, зокрема, при кровотечах, та пульмонології.

Виконуються ендоскопічні маніпуляції, такі як взяття матеріалу на гістологічне дослідження. В багатьох випадках ендоскопічна діагностика в декілька разів точніша за рентгенологічне дослідження. А раннє виявлення пухлин або передракових станів дає можливість вчасно розпочати лікування.

 

 

Команда відділення еноскопії

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Запис в поліклініки:
068 258 12 12

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook
Instagram