Відділення нефрології та діалізу

Центр надає стаціонарну та амбулаторну допомогу людям із хронічними захворюваннями нирок, гострою та хронічною нирковою недостатністю.
В межах центру здійснюється скринінг, діагностика та консервативне лікування хронічних захворювань нирок, а при потребі залучаються методи замісної ниркової терапії.

Зокрема, на базі центру пацієнти з хронічною хворобою нирок термінальної стадії отримують програмний гемодіаліз, що передбачає регулярні візити пацієнтів до закладу з метою проведення сеансів гемодіалізу.

Гемодіаліз зберігає життя хворим на останніх стадіях хронічної ниркової недостатності та забезпечує прийнятну його якість та соціальну адаптацію.
Image
Процедура гемодіалізу виконується на спеціальних апаратах. Одноразові розхідні матеріали включають в себе систему по забору і поверненню крові до пацієнта та діалізатор, який виконує найважливішу роботу: апарат подає на діалізатор з одного боку кров пацієнта, а з іншого – спеціальний діалізуючий розчин, при чому кров і розчин розділені між собою спеціальною напівпроникною мембраною з ультратонкими порами. За рахунок різниці концентрацій відбувається дифузія розчинених в плазмі крові речовин через цю мембрану. Таким чином досягається бажаний результат – зниження в плазмі крові пацієнта уремічних токсинів (сечовини і креатиніну) та вирівнювання концентрацій життєво важливих електролітів – натрію, калію, хлору тощо.

Під час діалізу відбувається ультрафільтрація, тобто видалення надлишку рідини з організму пацієнта. Багаторазове проходження крові через діалізатор впродовж процедури забезпечує адекватне видалення з організму хворого токсичних продуктів обміну, а також зайвої рідини, рятуючи і продовжуючи пацієнтові життя. Для підключення пацієнта до апарату використовується центральний венозний катетер або артеріовенозна фістула - штучно створений судинний доступ, найчастіше на передпліччі людини.

Для проведення гемодіалізу у центрі використовується 14 апаратів фірми Bellco. Кваліфікований персонал моніторить стан хворого під час сеансів діалізу, відслідковує та коригує можливі ускладнення та забезпечує пацієнтам максимально можливий рівень фізичного та психологічного комфорту.

Команда відділення нефрології і діалізу

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Запис в поліклініки:
068 258 12 12

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook
Instagram