Відділення невідкладної допомоги

Цілодобове відділення невідкладної допомоги є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні швидкої медичної допомоги. Призначене для надання екстренної допомоги при поступленні, а також прийому хворих та постраждалих, що потребують кваліфікованого обстеження та лікування в умовах стаціонару.
Image
Упродовж року у відділення звертається близько 70 тисяч пацієнтів. Основними завданнями відділення є прийом, лікарський огляд, проведення клінічних обстежень хворих, надання хворим та потерпілим невідкладної медичної допомоги, реєстрація, виписування супроводжуючих документів на хворого у профільне відділення.

Для забезпечення надання хворим своєчасної невідкладної меддопомоги у приймальному відділенні встановлені цілодобові чергування бригад лікарів з відділень лікарні. До складу відділення входить травмпункт для забезпечення допомоги при травматичних станах.

Персонал відділення проходить регулярні підвищення кваліфікації. Тому всі медичні сестри вміють знімати ЕКГ, проводити забір аналізів, асистувати лікарям при реанімаційних заходах.

У відділенні проводяться заняття щодо реалізації маршрутів пацієнтів при особливо-небезпечних інфекціях та масовому поступленні потерпілих згідно системи START.

Команда відділення невідкладної допомоги

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook